NAJBLIŻSZE  WARSZTATY 

Warsztaty "Strefa Porozumienia" z Anniken Poulsson Beer prezentujące możliwości zastosowania gry  No-Fault Zone® Game.

10 STYCZNIA 2020      10:00 - 18:00,  Warszawa,  ClockWork Mokotów CoWorking przy ul. Ksawerów 3.

Gra jest narzędziem do poszukiwania porozumienia poza etykietami i ocenami tego co jest dobre, a co złe. Opiera się na zasadach i praktykach Porozumienia Bez Przemocy (NVC) i wspiera:
- budowanie kontaktu ze sobą oraz wyjaśnianie wewnętrznych konfliktów
- praktykę empatycznego słuchania i szczerego wyrażania siebie (scary honesty)
- praktykę rozwiązywania konfliktów z uwzględnieniem potrzeb wszystkich stron

The No-Fault Zone® Game została stworzona przez Surę Hart i Victorię Kindle-Hodson jako narzędzie do nauki podstawowych kroków konstruktywnej komunikacji w ujęciu NVC. Jest stosowana m.in w Danii, Chinach, Francji, Norwegii jako skuteczny sposób rozwiązywania sytuacji konfliktowych i budowania dialogu w szkołach, organizacjach i instytucjach. Więcej o grze znajdziesz na www.thenofaultzone.com.

Prowadząca
Anniken Poulsson Beer - Od 6 lat współpracuje z Surą Hart prowadząc kursy i szkolenia w oparciu o grę The No-Fault Zone® Game. Jest wyłącznym dystrybutorem angielskiej wersji gry w Europie oraz norweskiej w Norwegii. Pochodzi z Norwegii, od połowy lat 80-tych pracuje na polu edukacji przedszkolnej, ma doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 1-6 lat. Jej pasją jest wspieranie dzieci w budowaniu zdrowego poczucia własnej wartości. Podstawą jej pracy jest Nonviolent Communication. Anniken prowadzi warsztaty w oparciu o NVC w szkołach - dla dzieci, nauczycieli i rodziców. Od 2012 roku jest międzynarodową Certyfikowaną Trenerką NVC. Od 2016 roku dzieli się NVC współpracując ze szkołami, klientami biznesowymi i indywidualnymi na terenie Norwegii i nie tylko.


szczegóły i zapisy 
https://forms.gle/DVcgNMtTVM9TnvDe8 

Warsztaty z Hugo Roele, twórcą The Decks of Needs

3-4 kwietnia 2020, szczegóły wkrótce 

https://sklep.bocznedrogi.org/pol_m_Karty-NVC-447.html)